AUTORKY PROJEKTU spa UCELENÉ PÉČE
harmonie těla a duše

O nás

Vítáme Vás na cestě k HARMONII TĚLA A DUŠE

Jsme velmi rády, že jste se rozhodly „ukrást si“ aspoň trochu svého času a věnovat ho samy sobě. PROČ? My Ženy často potlačujeme péči a lásku samy k sobě, abychom věnovali všechen čas rodině, práci a lidem v okolí. Pokud však zapomínáme samy na sebe, zapomenou na nás i druzí. Je proto úžasné, že jste PRÁVĚ TEĎ PRÁVĚ TADY.

Náš příběh

Máme za sebou více než 20leté zkušenosti (tu dobu neříkáme nahlas :)) se službami a péčí v oblasti krásy, zdraví, výživy a pohybu. Nedávno jsme si však uvědomily, že když už se my ženy rozhodneme něco změnit, málokdo nám umí poradit komplexně. A tak začneme sice cvičit, ale neupravíme dobře stravu. Začneme pečovat o pleť, ale nedodáme živiny tělu. Nebo ještě hůř, vrhneme se na nějakou dietu, která nás stojí nervy, peníze a čas, a za pár měsíců jsme zase na začátku.

Naše tělo je dílem přírody a stejně jako ona potřebujeme mít vyvážené všechny oblasti, abychom změn k lepšímu dosáhli co nejjednodušší, a tudíž i méně finančně i časově náročnou cestou! A tak jsme se rozhodly vytvořit SPA koncept ucelené péče. Poradíme a pomůžeme Vám vytvořit program na míru přímo pro Vaše potřeby.  Neváhejte a vydejte se s námi na cestu HARMONIE TĚLA A DUŠE.

EMÍLIA BURY

https://www.finclub.cz/bury/ 

Specialistka na přirozené omlazení těla a mysli, průvodkyně očistnými startujícími programy.

Spolupracuje s Finclubem, na základě analýzy vlasů a diagnostiky z kapky krve – zjištění antioxidační kapacity, toxinů v těle, stavu imunity, doporučuje doplňky stravy a výživy těla. Zkušenosti získala na lékařských kongresech ve FINCLUBu, ve Finsku, úzce spolupracuje s lékaři.

Jako kosmetická konzultantka ve svém salónu Spa Cosmetics sestavuje speciální programy péče o pleť přizpůsobené individuálním potřebám ženy – diagnostikuje stav kůže pomocí speciální kamery a na základě toho volí vhodné krémy a ošetření. Kosmetické zkušenosti má z různých koutů světa – vzdělávací workshopy v Itálii – Martano a Bologna, Slovensku, Norimberku, Baden Badenu, Praze. Učí ženy, jak pečovat nejen o svou pleť, ale také o zdraví, a je živým důkazem toho, jak si udržovat mladistvý vzhled. 🙂

IVETA KOCHOVÁ

Profi trenérka fitness a Body and Mind lekcí a zároveň lektorka Fitness Blue Gym ® academy (centra pro vzdělávání instruktorů aerobiku, jógy a ZTV akreditovaného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR). 

Absolventka mnoha vzdělávacích programů v oblasti aerobiku, fitness, výživy, kineziotapingu, masáží, baňkování, držitelka široké škály licencí a diplomů s danou tematikou. Má také mnohaletou zkušenost s vedením skupinových i osobních cvičení. V současné době působí jako kondiční trenér v hokejové akademii HC Oceláři Třinec pro všechny mládežnické kategorie.

Mimo jiné vede i komerční hodiny aerobiku a fitness v Českém Těšíně – např. funkční tělo, cvičení s bossu, power jóga, pět tibeťanů, zdravá záda, chi-toning atd. Zároveň individuálně pracuje s několika sportovci z různých odvětví (lední hokej, plavání, golf, tanec). Tato skvěle vypadající žena vám prozradí, jak se dobře starat o své tělo a naučí Vás správně cvičit, což bude mít vliv nejen na fyzický vzhled a psychiku, ale také na celkový zdravotní stav.

Jsme profesionály v oboru

pŘIJĎTE MEZI NÁS

Dopřejte si péči, krásu, zdraví a pohyb. Vydejte se na cestu k harmonii těla a duše.