Harmonie těla a duše
SPA KONCEPT UCELENÉ PÉČE PRO ŽENY

 

Objevte sebe

Vítejte v našem spa konceptu pro ženy

Harmonie těla a duše

My Ženy často potlačujeme péči a lásku samy k sobě, abychom věnovali všechen čas rodině, práci a lidem v okolí. Pokud však zapomínáme samy na sebe, zapomenou na nás i druzí. „Ukradněte si“ aspoň zlomek Vašeho času a dopřejte si naši komplexní péči. Více o nás a SPA projektu

Péče

Krása
Zdraví
Pohyb
Výživa

Omlazení těla a mysli díky očistným programům, analýzy vlasů a diagnostiky z kapky krve – zjištění antioxidační kapacity, toxinů v těle a stavu imunity, masáže, kineziotaping, baňkování, kosmetické i zdravotní ošetření pleti, face yoga, cvičení s bossu, power jóga, aerobik, pilates, chi-toning, organizované wellness pobyty u moře i v Beskydech, …

to vše u nás najdete.

Především Vám však nabízíme sestavení OSOBNÍHO PLÁNU NA MÍRUPoradíme Vám, které cvičení, přípravky či služby skutečně pomůžou právě Vám. Více o našich službách ZDE.

PŘIDEJTE SE …

Wellness víkend

Žijte naplno a vychutnejte každou chvíli strávenou přesně tak, jak si přejete. Srdečně Vás zveme na námi pořádané wellness víkendy, pobyty u moře, pravidelná cvičení a další akce. Přijďte mezi nás! Těšíme se na Vás. Cvičení, akce a WELLNESS pobyty

Face yoga a masáže

KRÁSA A ZDRAVÍ

Termíny cvičení

VÝŽIVA A POHYB

Relax

PROPOJUJEME ŽENY A PÉČI O NĚ

Přijďte mezi nás

Krása přichází zevnitř. Náš projekt se zaměřuje na komplexní potřeby každé ženy. Zdraví, krásu vnější i tu vnitřní, výživové poradenství a pohyb. Nebojte se na nás obrátit. Pomáháme ženám najít samy sebe. Jsme tu pro Vás.

DOPŘEJTE SI KOMPLEXNÍ PÉČI

PŘIJĎTE SI PRO DÁVKU ENERGIE

REFERENCE

Ženy o naší péči…

Milka mě fascinuje a inspiruje

„Milku jsem poznala před 10 lety jako jako osobu zodpovědnou za vzdělávání distribuční sítě a zaměstnanců. Já byla lektorka. Elegantní, velmi korektní, hned mi dala najevo, že firma Finclub dodává potravinové doplňky té nejvyšší kvality a totéž očekává od svých dodavatelů služeb. Naše spolupráce přerostla v přátelství. Vážím si jí pro její neutuchající elán, chuť na sobě pracovat a odvahu opustit vše co vybudovala a začít z druhého konce, s pokorou, nadšením a hlavně s pro ni typickou poctivostí. Díky Milce jsem si zamilovala firmu a hlavně její lidi a musela jsem uznat, že výrobky opravdu fungují, což člověk docení, až když je mu ouvej!

Milka mě velice fascinuje a inspiruje, protože zosobňuje přesně ten typ ženy, který zraje jako víno a s věkem získává na charismatičnosti, což je téma, které mě obzvláště zajímá. Empatická, nezávislá, s tahem na branku a přesto nikdy “netlačí.” Jak řekl jeden náš společný přítel: “aristokratka”. Mám ráda lidi s noblesou, lidi, kteří drží slovo. Milka reprezentuje obojí.

Simona Barbry, Lektorka, Koučka, Hledačka pravdy a krásy

Iveta vnímá člověka jako bytost s příběhem

„S Ivetkou jsme se potkaly na Veletrhu krásy “Interbeauty”, já přednášela o “vnitřní kráse”, Ivetka o tělesné kondici. Milá, klidná. Na fitness trenérku ji prozařovalo něco oduševnělého, nepůsobila oním typicky “na výkon orientovaným” dojmem, nevnímala člověka jenom jako soubor svalů, vnímala ho celostně, jako bytost s příběhem. Naše debata byla zajímavá a inspirativní. Já sama mám ke sportu spíš chladný vztah, ale s Ivetou si umím představit změnu. Těším se na společný víkendový retreat a s důvěrou se jí svěřím do rukou. 

Simona Barbry, Lektorka, Koučka, Hledačka pravdy a krásy

Děkujeme, že v nás věříte!!!

Děkujeme vám HOLKY, za Vaši pozitivní energii, ZA AKCE, KTERÉ PRO NÁS ORGANIZUJETE.. Věříte v nás, že vše zvládneme!!! Rozvíjíte nás, obohacujete, rozmazlujete..!! Připomínáte nám, kdo opravdu jsme!!!

Děkujeme IVETKO A MILUŠKO za vaše znalosti, které nám dáváte a zejména za vaši péči o naše zdraví a krásu!!!“

Holky z kurzu vaření

Kosmetika byla pro mě španělskou vesnicí

Kosmetika byla pro mě dříve španělskou vesnicí a nově jsem začala dělat úplně všechno. Můj největší problém je zanesená pokožka a praskající žilky v obličeji.

Emilka mi vysvětlila, jak správně pokožku čistit a jak je potřeba o pokožku opravdu pravidelně pečovat. Na kosmetice u ní procházím zatím fází změkčení a čištění pokožky ve více krocích, což jde i bez bolestivého mačkání, Emilka používá ultrazvuk, kosmetika je tak příjemným odpočinkem.

Po nějaké době používání krémů cítím, že se mi pokožka méně mastí, dříve jsem mohla ráno na obličej používat piják (savý papír).  Moc děkuji.

Andrea

Odcházím vždy s úsměvem a spokojená

Všichni kolem mne mě utvářejí a Ty, Milko, máš velký podíl na mém dobrém rozpoložení, protože mi dáváš hodně uklidňujících a pozitivních myšlenek. U Tebe se vždy cítím krásná a výjimečná 🙂 Protože mě dokážeš hezky naladit a k tomu „opravit“ moji tvář. A to hlavně tím, že od Tebe odcházím s úsměvem a spokojená 🙂

Karin

Konečně nebývám unavená

„Začínám pociťovat změny. Trochu na oblečení. Ale hlavně v držení těla, v pevnějším kroku, ztrácí se ta odporná únava. Navíc se každou chvíli přistihnu při běžných denních činnostech, jak přemýšlím, jakým způsobem se zapojují a fungují svaly. Ivet, moc děkuji.

Mám pocit bezpečí a jistoty

Svou vášní pro krásu, svým osobním závazkem poskytovat ten nejlepší zážitek pro ženu, je Milka mojí osobní terapeutkou. Její hluboké masáže obličeje, lázeňský prožitek v salonu, odborná diagnostika pleti a nasměrování péče o své zdraví s ověřenými produkty mi dávají u Milky pocit bezpečí a jistoty.

Jana

Pocit lehkosti k nezaplacení

„Restart mládí nabízejí všichni kolem nás, ale bezbolestně pozdržet stárnutí, svou pleť mít čistou, svěží, pružnou jsem si užila v salonu u Emilky.  Péče profesionální bio organic kosmetikou mi dodává pocit lehkosti a dokonalé relaxace. Děkuji.“

Janka

Ivetka z Vás vykřeše energii

Cvičení s Ivetkou mě moooooc baví. Přesto, že jsem kdysi tvrdila, že jsem líná se násilně hýbat. Úbytek hmotnosti u mne připadá v úvahu pouze změnou stravy a nastolením režimu. Obdivovala jsem svou sestru, že se dokázala přinutit hodiny pravidelně trýznit své tělo doma na stroji. Teď sebe trýzním u Ivetky a hodně mě to na jejich lekcích baví. Ivetka je profesionál, rozumí tomu, co dělá a dokáže neuvěřitelným způsobem vykřesat  z vás energii, ikdyž máte před koncem jejího cvičení pocit, že zrovna umíráte. Je skvělá.

pŘIJĎTE MEZI NÁS

Dopřejte si péči, krásu, zdraví a pohyb. Vydejte se na cestu harmonie těla a duše.