V termínu od 1. do 7.8.2021 se konal náš první sportovní tábor. Po dlouhé covidové době jsme se sešli a mohli si užít léta, sportu, zábavy i kamarádství. Během celého týdne jsme pojali sport a pohyb jako zábavu a radost. I přesto, že nám počasí někdy nepřálo, tak nás to vůbec neodradilo a děti šly do všeho s úsměvem na rtu. Mezi dětmi byli sportovci, obézní děti a dokonce autisté a moc krásné bylo, jaký utvořili kolektiv, ve kterém se všichni navzájem podporovali a naučili se spoustu nových věcí. Největší potěšení je pro nás skutečnost, že si to všechny děti náležitě užily a chtějí být součástí našeho tábora i v příštím roce, na který se už teď moc těšíme. O všechny děti se starala trenérská dvojice z HC Oceláři Třinec Iveta a Michal, zdravotní dozor držela Monika a v neposlední řadě nám pomáhaly dvě skvělé instruktorky Romča a Petra.
KONTAKTOVAT

Uvažujete o táboře na příští rok pro své děti? Nebo byste rádi sami začali cvičit snadno a pod vedením trenérky a výživové poradkyně v jednom? Nebojte se zeptat!

Iveta Kochová – je zkušená profi trenérka fitness a Body and Mind lekcí, která má za sebou mnoho vzdělávacích programů a vedení osobních i skupinových tréninkových lekcí. Působí jako kondiční trenér v hokejové akademii HC Oceláři Třinec a zároveň vede hodiny aerobiku a fitness v Českém Těšíně (bossu, power jóga, pět tibeťanů, zdravá záda, chi-toning, aj.). Prozradí vám, jak se dobře starat o své tělo a naučí Vás správně cvičit, což bude mít vliv nejen na fyzický vzhled a psychiku, ale také na celkový zdravotní stav.