Při své práci, v níž pomáhám lidem zlepšit jejich zdraví, často prezentuji. Někdy je to beseda pro naše členy, někdy osobní jednání, jindy obchodní konference nebo online workshop. Přitom stát na pódiu a hovořit k desítkám lidí pro mě zpočátku nebylo nijak snadné. Věřím však, že i v této disciplíně osobního rozvoje mi Finclub pomáhá se zlepšovat. Jak osvěžit svou prezentaci tak, aby byla zajímavá a zaujala?

Nejde o to, jaký typ prezentace použijeme. Důležité je, abychom zůstali sami sebou, prezentovali to, čemu věříme, a byli upřímní. To, že zapomeneme na nějaký detail, lidé většinou nepoznají. Co však poznají okamžitě je, jaké pocity z nás mají, a jestli tomu, co říkáme, také sami věříme. Právě o tom je další video a lekce vzdělávacího systému AKADEMIE SRDCE na téma „Jak správně prezentovat“.

Potřebujete se zlepšit v prezentačních dovednostech? AKADEMIE SRDCE může pomoci i vám. 

Další video v rámci vzdělávacího programu AKADEMIE SRDCE pro Finclub International, tentokrát na téma „Jak správně prezentovat“.

AKADEMIE SRDCE je pro členy Finclubu zcela zdarma. Co nabízí?

  • odborné informace týkající se zdravotních problémů a jejich řešení
  • koučovací nástroje a videa, které vám pomáhají se posouvat v životě ke svým snům a cílům
  • odborné webináře s lékaři na téma konkrétních zdravotních problémů a s možností konzultovat a ptát se na to, co vás trápí
  • online poradnu s lékaři z našeho lékařského grémia
  • vzdělávací lekce, které obsahují zásadní vědomosti a návody, jak podnikat a zároveň pečovat o lidi kolem sebe
  • vědomosti a znalosti získané za více než 25 let historie společnosti Finclub International
Jak se stát členem Finclubu a co to znamená?

Jednoduchým krokem získáváte možnost konzultace svých zdravotních problémů s odborným medicínským poradcem, možnost výhodných cen, slev a akcí na desetiletími ověřené produkty a doplňky stravy, a spousty dalších výhod. Jednou z těch zásadních výhod je také zcela zdarma přístup k modernímu online vzdělávání AKADEMIE SRDCE. Pokud toužíte pomáhat sobě i druhým ke zdraví, tato cesta může být ta pravá pro vás. 

Neváhejte mne kontaktovat. Ráda vám předám detailnější informace. Rozhodnutí je pak již jen na Vás.

Těším se na setkání / komunikaci s Vámi. 🙂

PaedDr. Emília Bury
medicínský reprezentant a spoluzakladatelka projektu Harmonie těla a duše

CHCETE SKUTEČNĚ NĚCO ZMĚNIT?
PORADÍm VÁM, JAK NA TO.
T: +420 724 122 113