Poslední rok a půl a nutnost komunikovat především ONLINE nás změnil. Vážíme si vztahů, které jsou pevné, a opouštíme ty, které byly postavené na slabších principech. Nemáme totiž sílu ztrácet čas tam, kde to nemá pro nás skutečný význam. Možná jsme si také začali vážit svého vlastního času a energie, kterých nemáme nazbyt. Online svět je v dnešní době nutnost, která však ne vždy má skutečnou hloubku a efekt, který chceme. Postrádá totiž vzájemnou výměnu energie, která nás vnitřně nabíjí při osobním kontaktu s přáteli a lidmi, na které se těšíme.  To vše se dotýká nejen osobních, ale i profesních vztahů.

O to náročnější je dnes jakékoliv podnikání založené primárně na osobním kontaktu. Nejen oslovování zcela nových lidí, ale i komunikace se stávajícími klienty leží pod tíhou starostí a méně osobní komunikace, která se v posledním roce stala dominantou ve všech oblastech našeho života. Je proto důležité si uvědomit, že sníženou energii online komunikace musíme vynahradit o to větší hloubkou komunikace z naší strany. Jít do jádra problematiky a hledat skutečné odpovědi více než kdy dříve.

 

A právě o tom je další lekce vzdělávacího systému AKADEMIE SRDCE společnosti Finclub International, která nese název „Oslovení“.

Jak komunikovat s lidmi? Jak je oslovovat? A jak dále pracovat, abychom mezi oslovenými nezískávali jen klienty, ale skutečné přátele na celý život? Více informací o AKADEMII SRDCE najdete pod video-upoutávkou.

AKADEMIE SRDCE je pro členy Finclubu zcela zdarma. Co nabízí?

  • odborné informace týkající se zdravotních problémů a jejich řešení
  • koučovací nástroje a videa, které vám pomáhají se posouvat v životě ke svým snům a cílům
  • odborné webináře s lékaři na téma konkrétních zdravotních problémů a s možností konzultovat a ptát se na to, co vás trápí
  • online poradnu s lékaři z našeho lékařského grémia
  • vzdělávací lekce, které obsahují zásadní vědomosti a návody, jak podnikat a zároveň pečovat o lidi kolem sebe
  • vědomosti a znalosti získané za více než 25 let historie společnosti Finclub International
Jak se stát členem Finclubu a co to znamená?

Jednoduchým krokem získáváte možnost konzultace svých zdravotních problémů s odborným medicínským poradcem, možnost výhodných cen, slev a akcí na desetiletími ověřené produkty a doplňky stravy, a spousty dalších výhod. Jednou z těch zásadních výhod je také zcela zdarma přístup k modernímu online vzdělávání AKADEMIE SRDCE. Pokud toužíte pomáhat sobě i druhým ke zdraví, tato cesta může být ta pravá pro vás. 

Neváhejte mne kontaktovat. Ráda vám předám detailnější informace. Rozhodnutí je pak již jen na Vás.

Těším se na setkání / komunikaci s Vámi. 🙂

PaedDr. Emília Bury
medicínský reprezentant a spoluzakladatelka projektu Harmonie těla a duše

CHCETE SKUTEČNĚ NĚCO ZMĚNIT?
PORADÍm VÁM, JAK NA TO.
T: +420 724 122 113