Kolikrát jste začaly cvičit, nebo o tom aspoň uvažovaly, ale zarazila vás bolest kloubů? Kolikrát jste si říkaly, že byste zkusily nové cvičení, ale obava, zda to vaše tělo zvládne, převládla? Máme pro vás řešení! Moderní holky cvičí s Triflextabsem. 

Ať už cvičíte pravidelně a věnujete se například aerobnímu cvičení, nebo si na protažení svalů najdete chvilku jen občas, Triflextabs je skvělé řešení pro vaše klouby,“ vysvětluje PaedDr. Emílie Bury, která pracuje jako medicinský reprezentant a zabývá se především ověřenými produkty z finské přírody.

Čím dál častěji nejen starší lidé, nebo ženy v menopauze, ale i mladí sportovci mají problémy s chrupavkou a pojivovými tkáněmi. Bolest se často projevuje až ve fázi, kdy organizmus nedokáže efektivně klouby zásobovat potřebnými minerály.

Bolesti kloubů jsou dnes velmi častým jevem a příčinou je často právě poškození chrupavky. Malé kosti jsou pokryty chrupavkou, která zajišťuje, aby se kosti posazené proti sobě bez odporu pohybovaly a nedřely o sebe. Opotřebená chrupavka je tenká a porézní a už dobře neplní svou funkci. Bohužel se navíc nedá úplně uvést do původního stavu žádnými léky, protože se její buňky neobnovují. O to důležitější je těmto problémům předcházet, nebo je přinejmenším začít řešit včas,“ vysvětluje Emília Bury.

Triflextabs udržuje strukturu pojivových tkání a působí protizánětlivě. Navíc obsahuje Glukosamin, který podporuje pružnost chrupavky, a Chondroitin Sulfát, který je stavebním kamenem chrupavčitých tkání.

 

Jak Triflextabs získat? 

Pokud Vás od cvičení odrazují jakékoliv zdravotní či osobní indispozice, není třeba zoufat. Jako desítky dalších spokojených klientek se můžete s důvěrou obrátit na autorky projektu Harmonie těla a duše, které si uvědomují, že každá žena má svůj příběh, své problémy a aspoň jednou za čas potřebuje individuální péči. 

Máme za sebou více než 20leté zkušenosti (tu dobu neříkáme nahlas :)) se službami a péčí v oblasti krásy, zdraví, výživy a pohybu. Před pár lety jsme si však uvědomily, že když už se my ženy rozhodneme něco změnit, málokdo nám umí poradit komplexně. A tak začneme sice cvičit, ale neupravíme dobře stravu. Začneme pečovat o pleť, ale nedodáme živiny tělu. Nebo ještě hůř, vrhneme se na nějakou dietu, která nás stojí nervy, peníze a čas, a za pár měsíců jsme zase na začátku. Pokud ženy trpí nějakými zdravotními problémy, často by jim pomohla jen základní konzultace, aby věděly, zda se pustit do aerobního cvičení, nebo naopak tento typ cvičení vynechat,“ uvádějí autorky projektu Iveta Kochová a Emília Bury.

Týká se to i Vás?

Tak rozhodně neváhejte a dopřejte si individuální péči. Protože jestli si ji nezasloužíte Vy, tak kdo? 🙂

Chcete se poradit? Neváhejte autorky projektu kontaktovat
Rády Vám pomohou.