Výskyt astmatu a alergických nemocí je obecně nižší v Číně než v západních zemích. Číňané mají totiž dlouholetou tradici v užívání bylinné medicíny. Jeden z výsledků je úspěšná aplikace výtažku z Perilly u alergií. V poslední době stále více obětí alergií na celém světě tvrdí, že Perilla jim přináší úlevu. Míra účinnosti výtažku z Perilly u dětí s atopickou dermatitidou se pohybuje okolo 90 %. 

Foto: PaedDr. EMÍLIA BURY
Medicínský reprezentant společnosti Finclub

Oproti „standardní léčbě“ bez vedlejších účinků

U alergických reakcí je působení preparátů obvykle dříve než za 2 týdny, nebo později za několik dalších týdnů po užívání výtažku z Perilly, by měla být znát jeho účinnost. Při počínajících symptomech bude účinek zjevný již po několika dnech užívání. Nicméně ve srovnání s případy, kde bylo užito kortikosteroidu, je výsledek výrazně odlišný – zde byly příznaky zcela potlačeny, zatímco při podávání výtažku z Perilly je účinnost mírnější.

V případech dlouhodobého užívání steroidů nastávají vážné vedlejší účinky, jako osteoporóza, diabetes, zvýšení váhy, vředy, rezistence vůči léčbě steroidy. Oproti tomu tyto finské preparáty nezanechávají žádné vedlejší účinky.

VIDEO: Co říká jedna z mých klientek, úspěšná koučka Simona Barbry?

Často se stává, že pacienti užívající výtažek z Perilly se prvních několik dnů necítí lépe. Co víc, v některých případech se cítí dokonce hůře. Právě toto je normální reakce a znamení pozdějších dobrých výsledků při aplikaci tradiční bylinné medicíny. Na druhé straně, pokud člověk s alergii nastaví užívaní Perilly dříve, dokáže krásně přežít své období alergie. Osobně mé děti oba byli silní alergici a s Perillou jsme to zvládli úspěšně…

Trpíte-li alergií nebo jinými kožními problémy, neváhejte se na mne obrátit.
Ráda pomůžu i Vám.

Emília Bury