Podle odborníků jde o nejkomplexnější přírodní zásobárnu živin. Zázrak přírody je díky svým výjimečným vlastnostem ideální pro výživu i péči o pleť, pro sportovce a dle pentagramu patří do letního období. O čem je řeč? O  sladkovodní mikrořase staré více než 3 miliardy let jménem SPIRULINA. 

Tato vysoce koncentrovaná živina obsahuje 70% bílkovin, esenciální aminokyseliny, minerální látky: železo, zinek, hořčík, selen, draslík, křemík, vápník, vitamíny A, B, C, D, E, F, K, a stopové prvky. A to už je pořádná dávka zdraví! Co všechno SPIRULINA dokáže?

Spirulina bojuje s infekcí, s hladem, s únavou a ztrátou svalů, ale také proti povadlé pleti,“ říká specialistka na přirozené omlazení těla a mysli a průvodkyně očistnými startujícími programy Emília Bury. Spirulina má totiž stimulační efekt, zlepšuje odolnost proti infekcím, zvyšuje fyzickou vytrvalost, lepší okysličení svalů, revitalizuje vlasy, kůži a nehty. A to je jen začátek.  

Je velká škoda, že o těchto účincích mnoho lidí neví. Jediné, co nám brání v tom být odolnější proti infekcím a dalším komplikacím je často jen nevědomost. Lidé mnohdy o zázračné Spirulině ani neslyšeli,“ doplňuje Emília Bury. V případě zájmu o tuto 3 miliardy let starou zásobárnu živin jménem Spirulina se tak neváhejte obrátit na ty, kteří vám mohou pomoci.  Více informací zde.