Jaká je moderní žena, a s čím vším se musí potýkat?

Práce, domácnost, vztah, rozvoj, zdraví, fyzická aktivita, zábava – je skvělé, že se můžeme realizovat ve více oblastech najednou, jen… nemáte občas dojem, že den je příliš krátký? Kdy je ta pravá chvíle, abychom se na sebe podívaly jinak? S péčí a starostlivostí? Právě o tom byl úžasný projekt ZRALÁ ŽENA, do kterého se zapojily skoro dvě desítky žen-podnikatelek z českého i polského Slezska. Cíl byl jasný. Dokázat, že když se rozhodneme, dokážeme my ženy cokoliv. 

A nešlo tady vůbec o drastické diety nebo intervenci chirurgů. Víme, že lze přirozenou cestou, neinvazivně zlepšit své zdraví, duševní pohodu i vzhled. Že péče o sebe je životní styl, ale je potřeba udělat první krok – krok ke změně k lepšímu. 

 4 účastnice – 4 měsíce – komplexní PROMĚNA

Čtyři odvážné ženy se rozhodly opustit svou „komfortní zónu“ a změnit svůj přístup k životu. Ano, přesně tak to totiž je. Nejde jen o změnu vlasů nebo úpravu stravy. Je to o tom, že se rozhodnete změnit svůj pohled sama na sebe. A právě to se podařilo díky pomoci úžasných žen podnikajících v oblasti koučinku, vizážistiky, kadeřnictví, fitness, výživového poradenství a kosmetiky, které se těmto čtyřem dobrovolnicím věnovaly svůj čas a zcela zdarma jim pomohly vykročit k jejich úžasnému JÁ. 

Když jsme se o projektu dozvěděly, okamžitě jsme se rozhodly do něj zapojit. Spousta žen si v dnešní uspěchané době neudělá čas sama na sebe a tento projekt ukázal, že někdy stačí skutečně jen málo a relativně krátký čas na změnu, po které každá žena vnitřně touží. Být krásnější, být vnímána, být ženou,“ říká s úsměvem jedna hlavní protagonistek projektu ZRALÁ ŽENA Emília Bury.

Mnohé ženy si myslí, že musí přistoupit k razantním a drastickým dietám a začít cvičit pětkrát týdně, aby změnily postavu a svůj vzhled. Na to ale žádná z nás přece nemá čas a energii. O tom ta změna skutečně není. Stačí mnohem méně, jen pochopit ten správný klíč,“ doplňuje úspěšná fitness trenérka Iveta Kochová, která se zaměřuje také na výživové poradenství jak pro ženy, tak pro sportovce.

24.5.2019 – Vyvrcholení projektu na GALA VEČERU

Po čtyřech měsících postupné přeměny se tak organizátorky i dobrovolnice této přeměny mohly setkat na GALA VEČERU, kde společně oslavily svůj úspěch.

A jak krásná změna se podařila jen během čtvrt roku, to už posuďte samy. Fotky řeknou více než my,“ říkají v souladu Emília Bury a Iveta Kochová, které jsou také autorky jedinečného projektu SPA ucelené péče Harmonie těla a duše (harmonieteladuse.cz, pozn. autorky). A na závěr přidávají také výzvu: „Milé dámy, ženy, užívejme si náš život, mějme rády samy sebe, a buďme krásné na duši i na těle v každé situaci a každém věku. Máte-li zájem, pojďte do toho s námi. I Vám můžeme pomoci k postupné proměně. Jsme tu pro Vás. 🙂 „

4.10.2019 – Vernisáž v Polsku, v roce 2020 v Českém Těšíně

Toužíte se setkat s organizátorkami projektu ZRALÁ ŽENA? Určitě neváhejte. Tento projekt totiž zdaleka nekončí. Už 4.10.2019 se uskuteční vernisáž, která připomene a novým návštěvníkům představí průběh práce na projektu formou uměleckých fotografií. V roce 2020 pak vernisáž zavítá do Českého Těšína.  

V případě zájmu o vernisáž nebo jakékoliv informace či poradenství se neváhejte obrátit na Emílii Bury a Ivetu Kochovou. Kontakty najdete zde.